Otel Seçiniz

Ad Soyad

Telefon

Kişi Sayısı

Email

Kalınacak Gün Sayısı


Siz Sadece Bavulunuzu Hazırlayın...

MFU Turizm 2011 yılında faaliyet göstermeye başlamış olup, TÜRSAB’a bağlı A Grubu Seyahat Acentesi olarak Türkiye’yi Dünya’ya, Dünya’yı da Türkiye’ye tanıtmak gayesi taşır.

 

Kurulduğu günden bu yana birlikte çalıştığı herkese daima kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendine görev edinmiş olmanın yanı sıra iş ortaklıklarını da aynı güven ve şeffaflık ilkesi üzerine kurmaktadır. Dinamik, genç ve hepsi alanında tecrübeli kadrosuyla her geçen gün biraz daha büyüyerek yalnızca bölgesel alanda değil Türkiye’nin her köşesine ulaşma gayesi taşır.

 

Günümüze dek her yaş grubundan binlerce insanı yeni kültür ve lezzetlerle buluşturmakla kalmayıp bu kültürler arasında da köprü görevini üstlenmiştir. Ulusal ve uluslararası platformda birçok etkinlik organizasyonuna koordinatörlük ve ev sahipliği yapmanın haklı gururuyla doğudan batıya kuzeyden güneye ülkenin dört bir yanında gerek antlaşmalı olduğu kurumlarla gerekse MFU’ yu tercih eden herkesle kocaman bir aile olmuştur. Gelecekte ise faaliyetlerine hız kesmeden devam ederek yepyeni fikirlerle karşınızda olmaya devam edecektir…Unutmayın; MFU ile siz sadece bavulunuzu hazırlayın!