Otel Seçiniz

Ad Soyad

Telefon

Kişi Sayısı

Email

Kalınacak Gün Sayısı


Araç Seçiniz

Ad Soyad

Telefon

Email

Kiralanacak Gün Sayısı


MFU Turizm ve Seyahat Acentesi ilk kez 2000 yılında kurulan Hay İnşaat Turizm ve Tic. Ltd. Şti.’nin bir alt kuruluşudur. 2007 yılında Hatay Havalanı’nın aktif olarak çalışmaya başlamasıyla, şehrimizin  turistik çekiciliği daha da yükselmiştir. Hatay’a ve civar yörelere yönelik turistik aktivitelere olan ilgide de artış göstermeye başlamıştır.

 

Turizm alanındaki tüm bu gelişmelere paralel olarak firmamız, MFU Turizm ve Seyahat Acentesi adıyla 2009 yılında araç kiralama hizmeti sunmaya başlamıştır. 2011 yılından itibaren de, A Sınıfı Seyahat Acentesi Belgesi’ne sahip TÜRSAB üyesi bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

MFU Turizm ve Seyahat Acentesi’nin sunduğu ana hizmetlerden bazıları tatil ve seyahat tutkunlarına en uygun fiyatlarla  yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri sunmak, seyahat turları ve tatil seçenekleri organize etmektir.

 

Tüm bu faaliyetlerin yanı sıra, MFU Turizm ve Seyahat Acentesi, hâlihazırdaki uzmanlık alanı olan araç kiralama hizmetini de sunmaya devam etmektedir. MFU Turizm ve Seyahat Acentesi,  ister yurt içi veya yurt dışı tur organizasyonları için kısa dönemli araç kiralama, ister uzun dönem otomobil, minibüs, otobüs kiralama yaparak dileyen müşterilerine profesyonel destek vermektedir