Otel Seçiniz

Ad Soyad

Telefon

Kişi Sayısı

Email

Kalınacak Gün Sayısı


Araç Seçiniz

Ad Soyad

Telefon

Email

Kiralanacak Gün SayısıBÜYÜK AMERİKA
LOS ANGELES(3), LAS VEGAS(2), SAN FRANCISCO(2), NEW YORK(2)
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 
11- 21 AĞUSTOS 2016
9 GECE / 11 GÜN 

1.GÜN: İSTANBUL - LOS ANGELES 11 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE 
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali'nde MFU TUR kontuarı önünde saat 06.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK-75 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 09.40’da İstanbul-Los Angeles uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile saat 13.45’te Los Angeles’a varış. ABD’nin batı kıyısındaki en büyük şehirlerinden biri olan Los Angeles şehrini tanıtan panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Beverly Hills, Hollywood, Çin Tiyatrosu, Ünlü Rodeo Drive, Sunset ve Hollywood Bulvarları, Şöhretler Yolu göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Konaklama Los Angeles otelimizde.

2.GÜN: LOS ANGELES 12 AĞUSTOS 2016 CUMA
Kahvaltının ardından arzu eden yolcularımız ile Ekstra tam gün San Diego turunu gerçekleştireceğiz. Özel aracımız ile Ameri Birleşik Devletleri’nin en güzel şehri olarak bilinen San Diego şehir turu esnasında, Atlas okyanusu kenarına konumlanmış olan La Jolla Kasabası, USS Midway Uçak Gemisi, The Kiss Heykeli, hediyelik eşya cenneti olan Seaport Village, Gaslamp Quarter, Coronado Isand ve San Diego Old Town’u göreceğiz. San Diego turumuzun ardından Los Angeles’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama Los Angeles otelimizde.
San Diego Turu: 150 USD ( Kişi Başı )

3.GÜN: LOS ANGELES 13 AĞUSTOS 2016 CUMARTESİ
Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Universal Studios turumuza katılabilirler. Dünyaca ünlü Universal Stüdyoları dünyada sadece dört yerde bulunmaktadır ve sadece Hollywood Stüdyolarında film çekimleri yapılmaktadır. Sadece film stüdyolarını gezmekle kalmayıp, film karakterlerinin büyülü dünyasında kendinizi kaybedecek ve keyfinizce eğleneceksiniz. Steven Spielberg;in danışmanlığını yaptığı Universal Studios’u gezerken karşılaşacağınız teknolojiye inanamayacaksınız. Transformers, Shrek, Minions, Waterworld göreceğiniz aktivitelerin sadece birkaçı. Tur sonrası otele transfer. Geceleme Los Angeles otelimizde.
Universal Studios Turu: 180 USD ( Kişi Başı ) 

4.GÜN: LOS ANGELES - LAS VEGAS 14 AĞUSTOS 2016 PAZAR
Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile dünyaca ünlü Mohave Çölü’nden geçerek, Günahlar Şehri Las Vegas ‘a hareket. 1930’larda kumarın serbest bırakılmasından sonra çölün üzerine inşa edilen Las Vegas, şansını denemek isteyenler için casinoları, birbirinden ilginç şovları ve restoranları ile, günümüzde en ilgi çekici şehirlerin başında geliyor. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Aksam birbirinden güzel dans Showları ve gösterileri izlemek için lütfen rehberinize danışınız. Geceleme Las Vegas otelimizde.

5.GÜN: LAS VEGAS 15 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme ve gezme fırsatı. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek dünyaca ünlü Grand Canyon ve ardından Premium North Outlet turuna katilabilirler. Geceleme otelimizde.
Premium North Outlet Turu: 40 USD ( Kişi Başı )
Grand Canyon Turu: Lütfen rehberinize danisiniz.

6.GÜN: LAS VEGAS – SAN FRANCISCO 16 AĞUSTOS 2016 SALI
Kahvaltının ardından, özel aracımız ile havaalanına transfer, check inn ve bagaj işlemlerimizin ardından San Francisco uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışa istinaden yapılacak şehir turunda şehir Merkezi, Union Square, Pier 39 ve Golden Gate Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşme. Konaklama San Francisco otelinde.

7.GÜN: SAN FRANCISCO 17 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA
Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden yolcularımızla Ekstra olarak düzenlenecek olan Muir Woods-Tramvay-Sausalito ve Cin Mahallesi turu yapılacaktır. Özel aracımız ile Golden Gate Köprüsü’nün üstünden geçerek dünyanın en uzun ağaçları olan Sekoya ağaçlarının bulunduğu, doğası ve havasıyla meşhur Muir Woods Ormanları’na gidiyoruz. Daha sonra San Francisco’nun en varlıklı ailelerinin yaşadığı, Bebek sahilini andıran Sausalito Kasabası’nı gezdikten sonra tekne ile ünlü Alcatras hapishanesi ve Golden Gate Köprüsü’nün arasından geçerek Pier 39’da çok keyifli bir mola veriyoruz. San Francisco’nun dünyaca ünlü tarihi tramvayı ile dünyanın en büyük Çin Mahallesi’ne gidiyor ve turumuzu otelimizde sonlandırıyoruz.
Muir Woods – Tramvay - Sausalito ve Cin Mahallesi Turu: 120 USD ( Kişi Başı )

8.GÜN: SAN FRANCISCO – NEW YORK 18 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE 
Kahvaltının ardından San Francisco havaalanına transfer ve ABD’nin doğu kıyısındaki dünyanın en kozmopolit şehri New York’a hareket. Varisimizi takiben yapacağımız panoramik şehir turunda, Manhattan, neon ışıkların ve dev ekranların aydınlattığı Times Square, Birleşmiş Milletler Binası, Central Park ve 5’inci cadde göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ve dinlenmek için serbest zaman. Dünyaca unlu Brodway müzikallerinden birini izlemek isterseniz lütfen rehberinize danışınız. Konaklama New York otelimizde.

9.GÜN: NEW YORK 19 AĞUSTOS 2016 CUMA

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Empire States ve Özgürlük Anıtı turumuza katılabilirler. Bu turumuzda ABD’nin sembolü haline gelmiş Özgürlük Anıtı’nı yakından görme ve fotoğraflama şansımız olacak. Manhattan metrosu ile yapacağımız bu turda, Empire States binasının 86. katındaki gözlem terasından New York şehrinin muazzam manzarasını seyretmeye doyamayacaksınız. New York Borsasi, Wall Street, yıkılan ikiz kulelerin yerine yapılmış olan yeni Dünya Ticaret merkezi (Grand Zero) göreceklerimiz arasında. Tur bitiminde otelimize dönüş ve serbest zaman. Konaklama New York otelinde.
Empire States ve Özgürlük Anıtı Turu: 115 USD ( Kişi Başı )

10.GÜN: NEW YORK - ISTANBUL 20 AĞUSTOS 2016 CUMARTESİ
Kahvaltının ardından havaalanı transferimize kadar serbest zaman. Rehberin belirlediği saatte buluşma ve havaalanına transfer. Türk Havayolları’nın TK-002 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.15’te İstanbul’a uçuyoruz. Geceleme uçakta.

11.GÜN: İSTANBUL 21 AĞUSTOS 2016 PAZAR
Yerel saat ile 12.10’da Atatürk Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.

Amerika rezervasyonlarında Önemi not :
Amerika paket turlarımızda iç hat uçuşları , Amerika iç hat uçuşlarında olan doluluk ve yer bulmama riski nedeni ile kaydınıza ait iç hat biletleri takip eden hafta içinde kesilmektedir, bu nedenle isimlerin doğru girildiğinden emin olmalısınız. İç hat biletlemesi yapılan kayıtlar için yapılan iptal taleplerinde, iptal şartlarındaki gün sayısına bakılmaksızın iç hat bilet bedelleri yanmaktadır. 

Misafirler; Satın almış oldukları Amerika turu iç hat biletleri, satın almayı takip eden hafta içinde kesileceğinden turu iptal ettikleri takdirde, bilet bedellerinin kesintiye uğrayacaklarını kabul ederek turu satın almışlardır. 


TURUN ARTILARI
Los Angeles’ta dünyaca ünlü Universal Stüdyoları’nı gezeceğiz.
Los Angeles’ta Sunset Bulvari, Rodeo Drive, Hollywood, Chinese Theatre ve Kodak Theatre gibi dünyaca ünlü yerleri göreceğiz.
Eğlencenin başkenti Las Vegas’ın ışıltılı dünyasını yaşayacağız.
Dunyanin en yasanilabilir sehirleri arasinda gosterilen, ABD’nin en guzel sehri San Diego’yu gorecegiz.
Ozgurluk Aniti ve Empire State Binasi’ni gorecegiz.


Los Angeles : Hawtorn Suites by Wyndham Manhattan Beach vb.
http:www.hawthorn.com/hotels/california/manhattan-beach/hawthorn-suites-by-wyndham-manhattan-beach/hotel-overview

Las Vegas: Planet Hollywood Hotel vb.
https:www.caesars.com/planet-hollywood

San Francisco: The Whitcomb Hotel – vb.
http:www.hotelwhitcomb.com/main/WHITCOMB-Page.asp?p=1

New York: The Manhattan at Times Square - vb.
http:www.manhattanhoteltimessquare.com/special-offers?gclid=CLPT_8PtjcwCFYTGGwodvdAKSQ


Üç kişilik oda ile ilgili müsaitlikleri lütfen sorunuz.

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ,havalimanı vergileri ve kdv dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir