Otel Seçiniz

Ad Soyad

Telefon

Kişi Sayısı

Email

Kalınacak Gün Sayısı


Araç Seçiniz

Ad Soyad

Telefon

Email

Kiralanacak Gün SayısıNeo Klasik İspanya 

Madrid (2)-Zaragoza(1)-Valencia(1)-Barcelona (3) 
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile… 

07, 21 Mayıs & 11, 16, 25, 30 Temmuz
08, 13, 22, Ağustos 2016 Hareket … 7 Gece

1.GÜNİSTANBUL – MADRİD 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 08.00’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 537 sefer sayılı uçuş ile saat 09.55’te Madrid' e hareket. Yerel saat ile 13.35’te Madrid' e varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turu (25 Euro). Geceleme otelimizde. 

2.GÜNMADRİD 

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna (40 Euro) katılma imkanı. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’ nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Donkişotun yazarı Servantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Santa Maria Katedrali, Santo Tome Kilisesi ve Sinegog turu (25 Euro). Tur sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra düzenlenecek Flamenco turu (55 Euro).

3.GÜNMADRİD -ZARAGOZA

Sabah kahvaltısı sonrasında İspanya’ nın özerk bölgesi Aragon da bulunan ve 2012 yılında Avrupa Kültür Başkenti olarak aday gösterilmiş kendine özgü kültür ve yerel mutfağı olan Zaragoza’ ya hareket, Zaragoza panaromik şehir turunda Aljaferia Sarayı, Catedral del Salvador, Basilica Del Pilar görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelinizde.

4.GÜNZARAGOZA-VALENCİA

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Albarrasin turu (35 Euro), Ortaçağ ve Mudehar mimari stilin izlerinin bozulmadan günümüze kadar gelmiş olduğu ve İspanya’nın en güzel portre ve manzara fotoğraflarının çekildiği tablo köyü Albarrasin gezisi sonrası Valencia'ya hareket varışımıza istinaden panoramik şehir turu, . Göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. Y.Y da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman.

5.GÜNVALENCİA-BARCELONA 

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Barcelona’ ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan İberya Köyleri turu (45 Euro) Peniscola; Ana karaya dar bir sahil şeridi ile bağlanması sebebiyle 'Deniz içindeki şehir' olarak anılır. Panoramik olarak görülecek yerler arasında deniz seviyesi üzerinde 64 metre yüksekliğe sahip 1294-1307 yıllarında tapınak şövalyeleri tarafından inşa edilen Peniscola Kalesi, Casa De Las Conchas ve Midye Ev bulunmaktadır. Tortosa; Adını Arap istilası sonucunda almış İspanya' nın Katalunya Özerk Bölgesinde saklı kalmış bir Rönesans kentidir. Ebro nehrinin eski ve yeni şehri ayırdığı, kültür, sanat, gurme ve festivalleriyle ünlü bu şirin İspanya kentinde Sant Juan kalesi, inşası 200 yıl süren Tortosa katedrali ve prenslik bahçeleri yer almaktadır. Sonrasında panoramik Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Geceleme otelimizde. 

6.GÜNBARCELONA 

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Gerona & Figueras & Dali Müzesi turu (65 Euro). Gerona & Figueras & Dali Müzesi turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Barcelona ve lokal mahalleler gece turu (35 Euro). Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle, El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Tur sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. 

7.GÜNBARCELONA 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan 3 Ülke Turu Güney Fransa Mont-Louis & Andorra – Alışveriş & Katalan Ortaçağ Baga Köyü - (90 Euro). Mont Louis: Doğu Pirene bölgesinde üç vadinin birleştiği yerde etrafı duvarlarla kaplı sur içi köyüdür. Andorra; Fransa ve İspanya arasında, Pirene Alpleri’nin üzerine kurulmuş minik bir ülkedir. Ortasından nehir akan, etrafında dağların sıralandığı, muhteşem atmosferi ile sizi etkileyecek. Vergisiz alışverişin serbest olduğu bölgedir. Katalan Ortaçağ Köyü Baga; Ortaçağdan kalma dokusunu günümüzde de korumuş bu şirin köyde göreceğimiz yerler Ortaçağ Meydanı, Ortaçağ kilisesidir. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. 

8.GÜNBARCEONA – İSTANBUL 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri, dileyen misafirlerimiz ile ekstra Park Güell turu
(35 Euro). Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları PC 470 sefer sayılı uçuş ile saat 13.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Avantajlı ekstra geziler A : 140 Euro yerine 100 EURO !!! 
Barcelona ve Yerel Mahaller Gece Turu (35 Euro) + İberya Köyleri Turu (45 Euro ) 
Albarrasin turu (35 Euro) + Madrid Gece Turu (25 Euro) = 140 Euro

Avantajlı ekstra geziler B : 395 Euro yerine 330 EURO !!! 
Barcelona ve Yerel Mahaller Gece Turu (35 Euro) + Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) 
3 ülke Turu (90 Euro) + İberya Köyleri Turu (45 Euro ) + Albarrasin turu (35 euro) + Madrid Gece Turu (25€) 
Flamenco Turu (55 Euro) + Toledo Turu (45 Euro) = 395 Euro

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup,02-12 yaş %50 indirimlidir.)

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER

Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Madrid / Barcelona – İstanbul uçak bileti, 
Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar, 
Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
Madrid ,Zaragoza , Valencia, Barcelona panoramik şehir turları 
Otel vergileri, 
Turist şehir vergileri, 
MFU Tur profesyonel rehberlik hizmetleri 
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro), 
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 
Müze ve ören yerleri girişleri, 
İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)


Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %40 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir. 

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1- MFU Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan MFU Tur sorumlu tutulamaz. Jolly Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için MFU Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 
8- Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak MFU Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. MFU Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında MFU Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından MFU Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MFU Tur sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
12- MFU Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MFU Tur misafirleri MFU Tur sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER

Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Madrid / Barcelona – İstanbul uçak bileti, 
Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar, 
Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
Madrid ,Zaragoza , Valencia, Barcelona panoramik şehir turları 
Otel vergileri, 
Turist şehir vergileri, 
MFU Tur profesyonel rehberlik hizmetleri 
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro), 
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 
Müze ve ören yerleri girişleri, 
İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)